Dôležité upozornenie

Materské mlieko je pre vaše dieťatko to najlepšie. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča dojčiť najmenej prvých šesť mesiacov. Humana úprimne podporuje toto odporúčanie. Poraďte sa so svojím detským lekárom alebo pôrodnou asistentkou o používaní umelej mliečnej výživy. Produkty Humana sú ľahko stráviteľnou alternatívou k materskému mlieku, vďaka ktorým zaručíte vášmu dieťatku dobrý a zdravý štart do života.

Kvalita

Vedecky testovaná prírodná kvalita. 

Zdravá a prospešná výživa je kľúčom k správnemu vývinu vášho dieťatka. Pri výrobe nášho mlieka a našich príkrmov používame len starostlivo vybrané a vysokohodnotné obsahové látky, bez pridávania farbív a konzervantov. Dokonale poznáme pôvod surovín, ktoré ihneď po dodaní ďalej spracovávame: obzvlášť šetrne, v procesoch neznehodnocujúcich zdrojové suroviny. Zároveň prebieha až 600 kontrol, ktoré garantujú prírodnú kvalitu produktov. Vďaka tomu VÁM môžeme ponúknuť trvale vysokú kvalitu a optimálnu bezpečnosť výrobku: to všetko pre VAŠE DIEŤA.

 

 

Odborníci na mliečnu výživu.

 

Ako členovia skupiny DMK sa naše pole pôsobnosti orientuje na vývoj a výrobu mliečnej výživy. Okrem nášho osvedčeného počiatočného a pokračovacieho mlieka máme v ponuke široký sortiment špeciálnej a klinickej výživy, ktorá je dokonale prispôsobená stravovacím/výživovým potrebám senzibilných detí.

Sme jediní, kto svoje mliečne výživy vyrába 100% v Nemecku. Mlieko pochádza od 29 chovateľov z nášho regiónu: rodinných podnikov, členov spoločenstva Humana, ktorých poznáme už celé generácie a ktorí sa spoľahlivo starajú o kvalitu potrebnú pre naše produkty.

O svoje zvieratá sa riadne starajú a kŕmia ich len geneticky nemodifikovaným rastlinným krmivom. Tým vám prakticky dávajú svoju osobnú záruku najlepšej kvality v duchu hesla „od rodiny pre rodinu“.