Dôležité upozornenie

Materské mlieko je pre vaše dieťatko to najlepšie. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča dojčiť najmenej prvých šesť mesiacov. Humana úprimne podporuje toto odporúčanie. Poraďte sa so svojím detským lekárom alebo pôrodnou asistentkou o používaní umelej mliečnej výživy. Produkty Humana sú ľahko stráviteľnou alternatívou k materskému mlieku, vďaka ktorým zaručíte vášmu dieťatku dobrý a zdravý štart do života.

To najlepšie pre vaše dieťa

Zdravie vášho dieťatka je to najdôležitejšie.

  • Imunitný systém a tráviace orgány nie sú po narodení ešte úplne vyvinuté. Preto je dôležité dodržiavať v rámci výživy zopár jednoduchých pravidiel.
  • Približne dve tretiny imunitného systému vášho dieťatka sa nachádza v tráviacom trakte, kde sú milióny užitočných baktérií.
  • V prvých mesiacoch je imunitný systém vášho dieťatka ešte slabý a o to náchylnejší na potravinové alergie a infekcie. Porozprávajte sa najprv s vaším pediatrom alebo laktačnou poradkyňou, ak chcete začať používať mliečnu výživu.
  • Detský imunitný systém je úplne vyvinutý až v troch rokoch. Preto by mala strava vášho dieťatka obsahovať produkty, ktoré podporujú jeho obranyschopnosť - teda probiotiká, ktoré sú obsiahnuté v materskom mlieku a v niektorých umelých mliekach a mliečnych výživách.
  • Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča deti výlučne dojčiť aspoň počas prvého roka života. Humana úplne súhlasí s týmto odporúčaním. Porozprávajte sa najprv s vašou pôrodnou asistentkou, ak chcete začať používať mliečnu výživu. Mliečne výživy Humana ponúkajú zdravú alternatívu, vďaka ktorej vaše dieťatko dostane všetko, čo potrebuje pre dobrý a zdravý štart do života.